Cukierek albo psikus na „Marszu Strachów”

piątek 20 października 2023
  • Bez względu na wiek, każdy może wziąć udział i przejść w korowodzie ulicami miasta (fot. mat. organizatora)
    Bez względu na wiek, każdy może wziąć udział i przejść w korowodzie ulicami miasta (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 28 października 2023
Zabawa dla małych i dużych. Przebrani za postacie z bajek, podań i legend możecie wziąć udział w barwnym korowodzie. Nie zabraknie słodkich przystanków, a wszystko zakończy się konkursem na najlepsze przebranie oraz wspaniałym fire show.

To już 2. edycja Bielsko-Bialskiego „Marszu Strachów” organizowana przez Fundację Zakątek Fantastyki. Bez względu na wiek, każdy może wziąć udział i przejść w korowodzie ulicami miasta, przebrany za postacie z bajek, podań czy też legend. Podczas marszu nie zabraknie słodkich przystanków, gdzie uczestnicy zabawy będą częstowani cukierkami w myśl zasady „cukierek albo psikus”, animatorów i kuglarzy z Teatru Ognia Teserakt. Imprezę zakończy konkurs na najlepsze przebranie w trzech kategoriach wiekowych oraz fire show Teatru Ognia.

„Marsz Strachów” rozpocznie się 28 października o godz. 18 przy domu, w którym mieszkał sławny malarz Peter Michal Bohúň - przy ulicy 11 Listopada 102 w Bielsku-Białej. Finał odbędzie się na starym rynku (tzw. ZWM). Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Inne ciekawe wydarzenia, które odbędą się tego dnia znajdziecie w naszym kalendarzu

Kategoria: Wydarzenia