Jesienny powrót Sceny Familijnej!

poniedziałek 23 października 2023
  • „Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci, które edukują i rozwijają (fot. mat. organizatora)
    „Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci, które edukują i rozwijają (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 29 października 2023
Gdzie: Bytom
Koncerty gordonowskie ze znaną i lubianą Dorotą Banaś z zespołem „Maluchy w krainie dźwięków” ponownie będą gościć na scenie Bytomskiego Centrum Kultury. Muzyka pobudzi Was do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty dla dzieci, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Skierowane są do rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 6. Jest to także dobra propozycja dla przyszłych rodziców, w której mogą znaleźć inspirację do spędzenia wspólnego czasu z potomstwem.

Taniec, śpiew i wspólna zabawa

W muzyczną podróż dzieci wyruszą z muzykami filharmonii i orkiestr, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś. Na uczestników czekają kolorowe pufy, poduchy i koce. Muzyka ma zachęcić nie tylko do jej wysłuchania, ale i do czynnego udziału w zabawie – wspólnego tańca, śpiewu i poznawania nowych instrumentów. Wszystko w swobodnej, pełnej radości atmosferze. Czas trwania koncertów jest dostosowany do możliwości małych odbiorców i wynosi około 45 minut.

Najbliższy koncert odbędzie się 29 października o godz. 16 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1) w Bytomiu. Bilety w cenie: 25 zł – normalny (z kartą Rodzina 3+: 19 zł), 15 zł – ulgowy (z kartą Rodzina 3+:12 zł) można zakupić online. Zniżka z kartą Rodzina 3+ dostępna wyłącznie w kasie Bytomskiego Centrum Kultury. Informację o koncercie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia