Mnóstwo śmiechu z psotnymi kociakami

poniedziałek 23 października 2023
  • Podczas spektaklu nie zabraknie "kociej muzyki" (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Podczas spektaklu nie zabraknie "kociej muzyki" (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Spektakl skierowany jest do dzieci od 3. roku życia (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Spektakl skierowany jest do dzieci od 3. roku życia (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 29 października 2023
Gdzie: Katowice
„Koty Trzy” to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas przedstawienia przekonacie się m.in. czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko.

W katowickim Teatrze Gry i Ludzie w każdą niedzielę najmłodsi mogą przenieść się do magicznej krainy bajek. Na dzieci i ich rodziców czeka barwny i zróżnicowany repertuar. 29 października najmłodsi będą świetnie się bawić z Pazurkiem, Chrupkiem i Kitką. Spektakl skierowany jest do dzieci od 3. roku życia.

Przygoda z trzema kotami

W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe" historie. Kotki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasami z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”. Jak brzmi? Co stanie się z armatą dziadka pirata? Czy możliwe jest złapanie chmurki w locie?

O tym przekonacie się 29 października o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia