Poznajcie teatr, który się dzieje

wtorek 31 października 2023
  • Warsztaty skierowane są do dzieci, które ukończyły 5. rok życia (fot. mat. rganizatora)
    Warsztaty skierowane są do dzieci, które ukończyły 5. rok życia (fot. mat. rganizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 19 listopada 2023 - niedziela 14 stycznia 2024
Gdzie: Tychy
Pomysł na niedzielne popołudnie – cykl warsztatów rodzinnych nawiązujących do różnych dziedzin sztuki. Przekonacie się, że teatr to przestrzeń pełna dynamiki i miejsce, które się dzieje, nie stoi.

Warsztaty to swoista kontynuacja, realizowanego od trzech lat, w ramach dotacji Narodowego Centrum Kultury, projektu „Dzieciniec teatralny” w Teatrze Małym Tychy. Kolejne odsłony zajęć cieszą się dużą popularnością.

Nowy cykl twórczych zajęć

Warsztaty „Teatr się dzieje” będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do dzieci, które ukończyły 5. rok życia. Zajęcia poprowadzi zespół edukatorek Teatru Małego. Uczestnicy zobaczą teatr, jako przestrzeń pełną twórczej dynamiki i miejsce, które się dzieje, nie stoi. W programie zajęć znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym czy muzycznym.

Najbliższe terminy zajęć to 19 listopada, 10 grudnia oraz 14 stycznia. Warsztaty będą odbywać się w godz. 12-13.30 w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pl. Baczyńskiego 2). Bilety w cenie 10 zł można zakupić online. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim