Bezpłatne kino dla całej rodziny

wtorek 31 października 2023
  • Tym razem w repertuarze uniwersum z najsłynniejszej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego (fot. mat. pexels)
    Tym razem w repertuarze uniwersum z najsłynniejszej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 4 listopada 2023
Gdzie: Sosnowiec
Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Zabierz dzieci w magiczną i pełną przygód podróż do krainy wyobraźni. Na dużym ekranie zobaczycie bajkowe uniwersum z najsłynniejszej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

„Familijny Pokaz Filmowy” w Zagłębiowskiej Mediatece to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. Tytuł filmu (nie jest reklamowany ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Mediatece, w newsletterze, poprzez kliknięcie „Tytuł filmu” na stronie biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (hasło można uzyskać mailowo: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP) lub poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Magiczna przygoda

Tym razem w repertuarze znalazł się film animowany o małej dziewczynce, która zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa - Pilotem. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go pewien tajemniczy przyjaciel. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż dziewczynki do krainy wyobraźni i do bajkowego uniwersum z najsłynniejszej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

Film będziecie mogli zobaczyć 4 listopada o godz. 11 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na stronie Mediateki.

Kategoria: Wydarzenia