Niedziela ze zwierzakami z „Dobrego lasu”

poniedziałek 6 listopada 2023
  • W przedstawieniu nie brak humoru i piosenek (fot. mat. organizatora)
    W przedstawieniu nie brak humoru i piosenek (fot. mat. organizatora)
  • Spektakl będzie można zobaczyć 12 listopada w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
    Spektakl będzie można zobaczyć 12 listopada w Teatrze Gry i Ludzie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 listopada 2023
Gdzie: Katowice
Dobry las to miejsce magiczne i cudowne, gdzie wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma powstać sklep. Jak potoczą się losy zwierząt? Przekonacie się w Teatrze Gry i Ludzie.

„Dobry Las” to przedstawienie, które dzieci i dorośli mogą zobaczyć w katowickim Teatrze Gry i Ludzie. Dzięki dynamicznej akcji nie ma w nim miejsca na nudę. Jest dobry humor, dowcip i piosenki - ulubione zwierzęce hity. Spektakl dla dzieci od lat 3. 

Jeż i łoś poszukują domu

Przez decyzję ministra wszystkich mieszkańców lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i różowy jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za...Ale tego dowiecie się podczas przedstawienia. Czeka na Was mnóstwo przygód i dobra zabawa. 

Spektakl „Dobry las” będzie można zobaczyć 12 listopada o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia