Teatr dla dzieci ze smoczą rodzinką

wtorek 14 listopada 2023
  • Spektakl dla dzieci w wieku od 5 lat (fot. mat. organizatora)
    Spektakl dla dzieci w wieku od 5 lat (fot. mat. organizatora)
  • Reżyserem spektaklu jest  Maciej Nogieć (fot. mat. organizatora)
    Reżyserem spektaklu jest Maciej Nogieć (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 3 marca 2024
Gdzie: Katowice
Najmłodsi widzowie przeniosą się do miasteczka, które stanęło w obliczu trudnego wyboru. Wpuścić za miejskie mury smoki? Czy gady mają niecne zamiary, a może są zwykłymi turystami? Tego dowiecie się już w najbliższy weekend.

„Smok w Straszkach Wielkich” to spektakl Teatru Gry i Ludzie, w reżyserii Macieja Nogieć. Przedstawienie skierowane jest to dzieci w wieku od 5 lat.

Co łączy smoczą rodzinkę z zupa fasolową?

Spektakl to opowieść o miasteczku, które stanęło w obliczu trudnego dylematu: wpuścić za miejskie mury smoczą rodzinę, która przekonuje o swoich pokojowych zamiarach czy nie? Mieszkańcy zastanawiają się czy smok jest podstępnym krwiożercą czy też zwykłym turystą. I co ma do tego wszystkiego zupa fasolowa?

Tego dowiecie się 3 marca o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia