Wyprzedaż garażowa, zero waste i pracownia szycia ekoworków

środa 15 listopada 2023
  • Wydarzenie to rówież bezpłatne ekowarsztaty (fot. mat. pixabay)
    Wydarzenie to rówież bezpłatne ekowarsztaty (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 19 listopada 2023
Gdzie: Katowice
Masz w domu niepotrzebne rzeczy? Nie wyrzucaj, spróbuj je sprzedać - jest ku temu okazja podczas dzielnicowej wyprzedaży garażowej. To również możliwość kupienia czegoś ciekawego, a także wzięcia udziału w ekowarsztatach.

To pierwsza sąsiedzka wyprzedaż garażowa w Piotrowicach – w dzielnicy Katowic. Na stoiskach mieszkańcy będą mogli wystawić swoje niepotrzebne rzeczy, kupić coś ciekawego, a jednocześnie lepiej się poznać przy dobrej herbacie. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty aromaterapeutyczne „Piernikowa mgiełka” (w godz. 11-13), podczas których uczestnicy stworzą naturalną zapachową mgiełkę. Na zajęcia obowiązują zapisy: fundacja.deszczukropelka@gmail.com. Dodatkowo odbędą się warsztaty szycia na maszynie (w godz. 10-14) „Pożegnanie z foliówką, czyli drugie życie firanki”. Uczestnicy nauczą się szyć wielorazowe woreczki na zakupy w warzywniaku. Warsztaty mają charakter otwarty, można dołączyć w dowolnym momencie.

Wyprzedaż garażowa odbędzie się 19 listopada w godz. 10-14 w Miejskim Domu Kultury „Południe” w Katowicach – Piotrowicach (ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego 142). Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia