Bajkowe mikołajki w Tatarze Żelaznym

czwartek 16 listopada 2023
  • Zimowa opowieść będzie połączona ze spotkaniem z Mikołajem  (fot. mat. Teatr Żelazny)
    Zimowa opowieść będzie połączona ze spotkaniem z Mikołajem (fot. mat. Teatr Żelazny)
  • Spektakl jest pełen zabawnych, ale i pouczających przygód (fot. mat. Teatr Żelazny)
    Spektakl jest pełen zabawnych, ale i pouczających przygód (fot. mat. Teatr Żelazny)
Kiedy: 
  • sobota 2 grudnia 2023 - czwartek 7 grudnia 2023
Gdzie: Katowice
Spotkanie z Mikołajem jest dla dzieci ekscytującym i niezapomnianym wydarzeniem. Dlatego warto już dziś zaplanować ten wyjątkowy dzień. Mamy dla Was ciekawą propozycję: spektakl „Dziadek Mróz czyli po co komu zima?” połączony z wizytą świętego.

Zimowa opowieść i spotkanie ze Świętym Mikołajem – tak zapowiadają się bajkowe mikołajki w Teatrze Żelaznym. Dzieci zobaczą muzyczny spektakl „Dziadek Mróz czyli po co komu zima?” pełen zabawnych, ale i pouczających przygód. Następnie otrzymają swoje wymarzone prezenty (przygotowane przez rodziców), które wręczy im Mikołaj.

Dziadek Mróz i niezwykła opowieść

Kabiś to główny bohater bajki, którego ulubioną porą roku jest lato. Wraz z nowym przyjacielem - ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanowi zrobić wszystko, by wiosna przyszła wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawią czoła zbliżającej się zimie. Dziadek Mróz będzie natomiast nieustannie prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew. Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?

Spektakl oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się 2 grudnia o godz. 12 i 16, 4 i 5 grudnia o godz. 9 i 11.30, 6 grudnia o godz. 9, 11.30, 13.30 lub 18 oraz 7 grudnia o godz. 11.30 w Teatrze Żelaznym w Katowicach (ul. Gliwicka 148 A). Bilety w cenie 45 zł można zakupić online. Prezenty należy przekazać pracownikom obsługi spektaklu, najpóźniej 15 min przed rozpoczęciem przedstawienia. Informację o mikołajkach znajdziecie na stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę