Przygotuj na obiad pyszne roladki z kluseczkami

poniedziałek 20 listopada 2023
  • Na warsztatach dzieci przygotują drobiowe roladki z kluseczkami (fot. archiwum zdjęć FB Kids' Kitchen Katowice)
    Na warsztatach dzieci przygotują drobiowe roladki z kluseczkami (fot. archiwum zdjęć FB Kids' Kitchen Katowice)
Kiedy: 
  • sobota 25 listopada 2023 - niedziela 26 listopada 2023
Gdzie: Katowice
Przepisy na zdrowe i „palce lizać” dania dzieci poznają podczas zajęć w Kids' Kitchen. Czeka na nie kulinarna przygoda, pełna nowych smaków i zapachów. Tym razem na talerzu będą gościć drobiowe roladki, a na deser słodki serniczek na zimno.

Warsztaty kulinarne dla dzieci w Kids' Kitchen to ciekawa propozycja na jesienno-zimowe weekendy. Uczestnicy zajęć poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także uczą się samodzielności. W przygodzie towarzyszy im wykwalifikowana kadra.

Roladki z kluseczkami

Na najbliższych zajęciach dzieci ugotują zdrowe i lekkostrawne, a zarazem pożywne i łatwe w przygotowaniu roladki drobiowe z własnoręcznie zrobionymi kluseczkami. Na deser będzie słodki sernik na zimno. Warsztaty skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 oraz 7-12 lat.

Zajęcia w Kids' Kitchen odbędą się 25 listopada w godz. 16.30-18.30 – grupa starsza oraz 26 listopada w godz. 13.30-15.30 – grupa młodsza. Koszt zajęć to 80 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Kategoria: Wydarzenia