Kolorowy jarmark z Mikołajem i prezentami pod choinkę

środa 22 listopada 2023
  • Podczas Jarmarku w Sosnowcu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych (fot. mat. pixabay)
    Podczas Jarmarku w Sosnowcu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 4 grudnia 2023 - sobota 23 grudnia 2023
Gdzie: Sosnowiec
Świąteczne łakocie, rękodzieło, ozdoby choinkowe, gorące napoje, zabawa na 15 metrowym kole młyńskim, domek Mikołaja - tak zapowiada się Jarmark Świąteczny w Sosnowcu. W tym roku potrwa aż 20 dni!

Atmosfera świąt będzie gościć na Placu Powstańców Styczniowych w Sosnowcu (przed dworcem). W 10 drewnianych domkach każdy znajdzie coś dla siebie. Ozdoby, pierniczki, gorące napoje, prezenty dla najbliższych. Najmłodszym spodoba się przejażdżka na mierzącym 15 metrów kole młyńskim, a także wizyta w domku Świętego Mikołaja. 6 grudnia na jarmarku pojawi się Mikołaj, który po „wcześniejszej konsultacji” z rodzicami wręczy najmłodszym prezenty. Nie zabraknie występów, kolędowania i świątecznych warsztatów.

Jarmark Świąteczny w Sosnowcu będzie można odwiedzać od 4 do 20 grudnia na Placu Powstańców Styczniowych. Będzie czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 13-20, w piątki w godz. 13-2, soboty w godz. 11-21 i niedziele 11-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę