BarbórkoweLove z gwiazdami

środa 22 listopada 2023
  • BarbórkoweLove to koncerty, rodzinne warsztaty i jarmark inny niż wszystkie (fot. archiwum zdjęć Sztolnia Królowa Luiza)
    BarbórkoweLove to koncerty, rodzinne warsztaty i jarmark inny niż wszystkie (fot. archiwum zdjęć Sztolnia Królowa Luiza)
Kiedy: 
  • piątek 1 grudnia 2023 - niedziela 3 grudnia 2023
Gdzie: Zabrze
Na scenie wystąpią m.in. Sorry Boys, Kayah, Sara James, Majka Jeżowska, Zakopower. Do tego strefa foodtrucków, jarmark, warsztaty dla dzieci, biesiada, loty balonem i wiele innych zimowych atrakcji. Będzie się działo.

To już 3. edycja jarmarku barbórkowego „BarbórkoweLove” w Zabrzu. Festiwal łączy tradycję z nowoczesnością. Na stoiskach będzie można znaleźć smakołyki, rękodzieło, świąteczne ozdoby. Gorące dania będą serwować food trucki. Nie zabraknie koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej, warsztatów dla dzieci (m.in. obrazy na desce, górnicza biżuteria z żywicy, magnesy na lodówkę, portret górnika) oraz tradycyjnej śląskiej biesiady. Nowością będzie lot balonem (2 grudnia), który umożliwi podziwianie barwnej Strefy Carnall Sztolni Królowa Luiza z zupełnie innej perspektywy.

Koncerty i dobra zabawa

1 grudnia gwiazdami wieczoru będą: Sorry Boys (godz. 18.30) oraz Kayah, która wystąpi z zespołami BumBum Orkestar i FiśBanda (godz. 20). Drugi dzień jarmarku zakończy się koncertem: Sary James (godz. 18.30) oraz Majki Jeżowskiej (godz. 20). Trzeci dzień zacznie się od biesiady z Happy Jędrowski Show (godz. 16), następnie wystąpi Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego pod batutą Henryka Mandrysza, a wieczorem sceną zawładnie zespół Zakopower (godz. 20).

BarbórkoweLove odbędzie się 1-3 grudnia w Strefie Carnall Sztolni Królowej Luizy (ul. Wolności 410). Szczegółowy plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. Wstęp jest bezpłatny. Jarmark będzie czynny: w piątek w godz. 16-21, sobotę i w niedzielę w godz. 12-21. 

Kategoria: Wydarzenia