„Kevin sam w domu", karuzele i prezenty na gliwickim Rynku

piątek 24 listopada 2023
  • Podczas weekendów nie zabraknie koncertów, pokazów i spektakli (fot. archiwum zdjęć FB Miasto Gliwice)
    Podczas weekendów nie zabraknie koncertów, pokazów i spektakli (fot. archiwum zdjęć FB Miasto Gliwice)
Kiedy: 
  • sobota 2 grudnia 2023 - piątek 22 grudnia 2023
Gdzie: Gliwice
Drewniane domki pełne smakołyków i prezentów, koło młyńskie, karuzela wiedeńska, ciuchcia, spotkanie z Mikołajem, koncert z utworami z filmu „Kevin sam w domu" – to tylko część atrakcji, jakie znajdziecie na jarmarku w Gliwicach.

Jarmark rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godz.12. W centrum gliwickiej starówki staną drewniane domki, w których będzie można zakupić ozdoby świąteczne i rękodzieło. Nowością będzie budka „Made in Gliwice" z rękodziełem twórców i twórczyń z Gliwic. Nie zabraknie smakołyków, jak świąteczne pierniczki, miody, wędliny, sery oraz grzanego wina. Dzieci ucieszy przejażdżka świąteczną ciuchcią, karuzela wiedeńska lub koło młyńskie.

Tańczące mikołajki, malowanie piaskiem i zimowy show

Podczas weekendów nie zabraknie koncertów, pokazów i spektakli. W programie m.in. tańczące mikołajki, zimowe przeboje z płyt winylowych, koncert świątecznych utworów z filmu "Kevin sam w domu" czy też występ Ani Laskowskiej - finalistki The Voice Kids. 3 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem, zobaczyć pokaz baniek oraz malowanie piaskiem. W ostatni jarmarkowy weekend najmłodszych zachwyci „Muzyczna Karuzela” - zimowy show.

Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dnia 2-22 grudnia. Stragany czynne będą od niedzieli do czwartku w godz. 12 – 20, a w piątki i soboty w godz. 12–22. Program jarmarkowych atrakcji znajdziecie na stronie wydarzenia na FB

Kategoria: Wydarzenia