Poznaj „Sekret Świętego Mikołaja”

piątek 1 grudnia 2023
  • Po przedstawieniu Mikołaj będzie mógł wręczyć dzieciom prezenty (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Po przedstawieniu Mikołaj będzie mógł wręczyć dzieciom prezenty (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
  • Spektakl „Sekret Świętego Mikołaja” opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    Spektakl „Sekret Świętego Mikołaja” opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 3 grudnia 2023
  • środa 6 grudnia 2023
Gdzie: Katowice
Brak pomysłów na mikołajki? W Teatrze Gry i Ludzie dzieci będą mogły zobaczyć barwne i rozśpiewane przedstawienie. Razem z Marcinem i Marceliną wyruszą w podróż pełną przygód. Po spektaklu Mikołaj rozda dzieciom prezenty.

Spektakl „Sekret Świętego Mikołaja” opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa. Marcin i Marcelina za wszelką cenę próbują dowiedzieć się skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci. Wyruszają więc w długą wędrówkę. Po drodze spotyka ich mnóstwo wspaniałych, ale też niebezpiecznych przygód. Finał przygody jest szczęśliwy - rodzeństwo odnajduje Mikołaja i dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy. Po przedstawieniu Mikołaj będzie mógł wręczyć najmłodszym prezenty (podpisane i wcześniej dostarczone przez rodziców). Dla każdego dziecka Mikołaj będzie miał przygotowane drobne słodkości.

Spektakl będzie można zobaczyć 3 grudnia o godz. 15 oraz 6 grudnia o godz. 17 w w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia