Inny wymiar świąt z bitwą na śnieżki i lotem saniami Mikołaja

piątek 1 grudnia 2023
  • 6 grudnia w gliwickim Forum zagoszczą osobiście Mikołaj i Mikołajowa (fot. mat. organizatora)
    6 grudnia w gliwickim Forum zagoszczą osobiście Mikołaj i Mikołajowa (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 1 grudnia 2023 - sobota 23 grudnia 2023
Gdzie: Gliwice
Odwiedź miejsce, w którym magia przeplata się z rzeczywistością. Przez cały grudzień, z pomocą uśmiechniętego elfa, wirtualnie przystroicie choinkę, stoczycie bitwę na śnieżki i przeżyjecie niezapomniany lot saniami Mikołaja. Nie zabraknie spotkania ze Świętym.

W grudniu Centrum Handlowe Forum w Gliwicach przeniesie Was w inny wymiar świąt. Przygotowano wiele atrakcje dla całych rodzin. Towarzyszyć będą im świąteczne piosenki oraz chwile pełne radości i uśmiechów.

Stwórz swoją wymarzoną choinkę

Na początku grudnia w Forum pojawi się „Domek Świętego Mikołaja”. Przytulna chatka, ozdobiona soplami lodu, migoczącymi światełkami i innymi dekoracjami w tradycyjnych świątecznych barwach, sprawi, że odwiedzający zapomną na moment o zwykłej codzienności. To tu przez cały grudzień na dzieci będzie czekać atrakcja VR – strojenie wyjątkowej, bo wirtualnej, choinki (codziennie w godz. 15-20) pod okiem uśmiechniętego elfa.

Zostań asystentem Mikołaja i stocz bitwę na śnieżki

To nie koniec atrakcji. 2, 9 i 16 grudnia pojawi się symulator sani, w którym każdy będzie mógł poczuć się jak asystent Świętego Mikołaja i przeżyć niezapomniany lot, unosząc się na wirtualnym niebie dzięki goglom VR. Dzieci i dorośli będą mieli także możliwość stoczenia wirtualnej bitwy na śnieżki. A 9 grudnia dodatkowo będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia świątecznych stroików (w godz. 14-15, 15-16 i 16-17). Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zapisać się na nie w punkcie informacyjnym.

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia w godz. 12-19 na scenie głównej gliwickiego Forum zagoszczą osobiście Mikołaj i Mikołajowa, którzy zapewnią mnóstwo uśmiechu i świątecznej radości. Rodzice mogą dostarczyć prezenty towarzyszącym Mikołajowi elfom, tak, by Święty mógł wręczyć je maluchom.

W inny wymiar świąt przeniesiecie się od 1 do 23 grudnia w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Informacje znajdziecie na stronie Forum

Kategoria: Wydarzenia