Lodowe rzeźby, kolędy i pierogi MasterChefa na tyskim jarmarku

piątek 8 grudnia 2023
  • Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa trzy dni (fot. archiwum zdjęć FB Tychy.pl)
    Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa trzy dni (fot. archiwum zdjęć FB Tychy.pl)
Kiedy: 
  • piątek 15 grudnia 2023 - niedziela 17 grudnia 2023
Gdzie: Tychy
Rozgrzewające potrawy i gorące napoje, atrakcje dla dzieci i dorosłych, koncerty, prezenty dla najbliższych – tak pokrótce zapowiada się Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach. Na scenie wystąpią m.in. Słowiany, Robert Janowski, Trebunie-Tutki.

Świąteczna magia zagości na placu Baczyńskiego w Tychach. Jak co roku w drewnianych domkach, odwiedzający znajdą ozdoby świąteczne, wypieki, rękodzieło, wyroby regionalne. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Kolędowanie, zabawa i teatr

Na jarmarku będzie można posłuchać zespołu Słowiany, Roberta Janowskiego, Grubą Ferajnę, Trebunie-Tutki. Najmłodszym spodoba się bajkowy koncert „Mam tę moc” (17 grudnia, godz.16). Na scenie pojawią się również lokalni artyści. Przepis na świąteczne pierogi zdradzi Kuba Tomaszczyk – zwycięzca programu MasterChef. Dodatkowo dzieci i dorosłych zachwyci pokaz rzeźbienia w lodzie oraz świąteczny program Teatru Mattenia. Nie zabraknie zabawy na bezpłatnej karuzeli.

XV Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 15-17 grudnia w godz. 14-21 na Placu Baczyńskiego w Tychach. Dokładny program jarmarku znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia