Rodzinny czas w kinie z „Reksiem” lub „Wonką”

czwartek 14 grudnia 2023
  • Najmłodsi zobaczą przygody Reksia  (fot. mat. prasowe Kino Kosmos)
    Najmłodsi zobaczą przygody Reksia (fot. mat. prasowe Kino Kosmos)
Kiedy: 
  • niedziela 17 grudnia 2023
Gdzie: Katowice
Mamy dla Was idealną propozycję na pierwszą wizytę dziecka w kinie. To seans przyjazny sensorycznie z bohaterami kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Trochę starszym widzom spodoba się film „Wonka”.

Najmłodszych widzów (dzieci od 3. roku życia) Kino Kosmos w każdą niedzielę zaprasza na spotkanie z Reksiem, Bolkiem i Lolkiem, a także innymi bohaterami kultowych animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Podczas seansu światła nie gasną całkowicie, a dźwięk jest lekko przyciszony. Wszystko po to, by zapewnić dziecku pokaz przyjazny sensorycznie. To świetna opcja na pierwszą w życiu wizytę dziecka w kinie. Podczas najbliższego „Filmowego popołudnia dla dzieci” na ekranie pojawią się bajki o Reksiu i ptakach, takich jak drozd, dzięcioł, gąsior i gołąb.

„Rodzina w kinie” z Willym Wonką

To z kolei projekcje i wydarzenia dla młodych widzów oraz całych rodzin, skierowane do dzieci w różnym wieku. Tym razem na duzym ekranie żywiołowe i pomysłowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej. „Wonka” to historia inspirowana bohaterem „Charliego i fabryki czekolady”, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla. Film będzie w wersji z polskim dubbingiem.

Seanse będzie można zobaczyć już 17 grudnia w Kinie Kosmos w Katowicach (ul. Sokolska 66). „Filmowe popołudnie dla dzieci” o godz. 15, bilety są w cenie 8 zł. „Rodzina w kinie” o godz.16, bilety są w cenie 16 zł. Jeżeli Wasze dziecko będzie pierwszy raz w kinie możecie zgłosić się do kasy po pamiątkowy dyplom. Bilety są dostępne na www.filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia