Morska wyprawa z Kapitanem Guliwerem

wtorek 2 stycznia 2024
  • Przygody bohaterów łączą w całość żeglarskie piosenki (fot. mat. organizatora)
    Przygody bohaterów łączą w całość żeglarskie piosenki (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 7 stycznia 2024
Gdzie: Katowice
Ahoj mali poszukiwacze przygód i nieustraszeni rodzice! Czy wiecie, że Kapitan Guliwer wraz ze swoją niezwykłą załogą szykuje się do najbardziej ekscytującej podróży w historii? Możecie zostać członkiem załogi i wziąć udział w niezapomnianym rejsie.

„Morskie opowieści Kapitana Guliwera” to spektakl, w którym zastosowano różne formy teatralne, jak żywy plan, pacynki, maski. Przygody bohaterów łączą w całość żeglarskie piosenki i ciekawe układy choreograficzne. Przedstawienie to również kolorowa scenografia, dynamiczna gra młodych aktorów i wartka akcja. Dzieci, zwłaszcza te w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym będą bawić się znakomicie, a powód do śmiechu znajdą nieraz także dorośli.

Rejs z Kapitanem Guliwerem

Kapitan Guliwer wraz ze swoją niezbyt rozgarniętą załogą odbędzie podróż, aby sprzedać bezcenny ładunek – marchewki. Na swojej drodze, zarówno na lądzie jak i na pokładzie statku spotkają wiele przedziwnych przygód. Na dzielnych marynarzy będą czyhać niebezpieczeństwa, niespodzianki, a także szanty, które sprawią, że każdy ruszy do tańca.

Spektakl będzie można zobaczyć 7 stycznia o godz. 15 w Teatrze Gry i Ludzie (ul. Gliwicka 120) w Katowicach. Czas trwania przedstawienia to około 50 minut. Spektakl dla dzieci w wieku od 5 lat. Bilety można zakupić online, są w cenie: 29 zł. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501395069 lub mailowo: rezerwacja@gryiludzie.pl. Ciekawostki związane z postaciami i kulisy spektakli znajdziecie również na fanpage’u Teatru na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia