Zostań „Zoo-tropicielem” i weź udział w grze terenowej

wtorek 16 stycznia 2024
  • Misją graczy będzie odnalezienie wybranych gatunków zwierząt, które zamieszkują zoo (fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Zoologiczny)
    Misją graczy będzie odnalezienie wybranych gatunków zwierząt, które zamieszkują zoo (fot. archiwum zdjęć FB Śląski Ogród Zoologiczny)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 stycznia 2024 - niedziela 11 lutego 2024
Gdzie: Chorzów
Podczas ferii możecie aktywnie bawić się w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. To wyjątkowa okazja, aby połączyć rozrywkę z naukową przygodą. Gracze wcielą się w rolę przyrodników. Zobaczcie szczegóły.

Gra terenowa „Zoo-tropiciele” to propozycja na ferie od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Misją graczy będzie odnalezienie wybranych gatunków zwierząt, które zamieszkują zoo. Wizerunki i opisy poszukiwanych gatunków znajdują się na specjalnych kartach, które uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem zabawy. Gracze muszą wykorzystać swoje umiejętności obserwacyjne i wiedzę przyrodniczą. Każde poprawne odnalezienie gatunku to szansa na zdobycie punktów. Dla osób, które zdobędą najwięcej punktów przygotowano atrakcyjne nagrody. Gra dla osób indywidualnych (od 6 lat) oraz grup zorganizowanych (od 10 do 30 osób).

Zagrać będzie można od 29 stycznia do 11 lutego (od poniedziałku do piątku podczas ferii zimowych) na terenie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Bilety są w cenie 13 zł. Rozgrywki będą odbywać się każdego dnia w dwóch turach: o godz. 9.30 lub 11.30. Jedno spotkanie trwa około 90 minut. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Ogrodu.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 29 stycznia 2024

Dla 570 tys. uczniów z woj. śląskiego 29 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nie trzeba daleko jechać, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Wśród naszych propozycji znajdziecie półkolonie aktorskie, detektywistyczne, kulinarne, ze sztuką, na trampolinach, na lodowisku, na basenie... i wiele więcej. Zobaczcie.

Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!