Miuosh, Big Cyc i Łukasz Samburski zagrają dla WOŚP

środa 24 stycznia 2024
  • W tym roku Orkiestra zagra w w Arenie Sosnowiec (fot. archiwum zdjęć FB Sosnowiec)
    W tym roku Orkiestra zagra w w Arenie Sosnowiec (fot. archiwum zdjęć FB Sosnowiec)
Kiedy: 
  • niedziela 28 stycznia 2024
Gdzie: Sosnowiec
Koncerty, „światełko do nieba”, akademia udzielania pierwszej pomocy, kiermasze, warsztaty, animacje dla dzieci, licytacje i wiele więcej atrakcji znajdziecie podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu.

Po raz pierwszy w historii miasta Orkiestra zagra w Arenie Sosnowiec, nowej hali wchodzącej w skład ArcelorMittal Park. Przygotowano również szereg imprez towarzyszących 32. Finałowi WOŚP.

Koncerty, bieg i atrakcje dla dzieci

Na scenie (od godz. 15) zagrają m.in.: Miuosh, Big Cyc i Łukasz Samburski - uczestnik programu Voice of Poland. Na terenie ArcelorMittal Park w godz. 12-20 odbędzie się również m.in. 9. Sosnowiecki Bieg Policz się z Cukrzycą, akademia udzielania pierwszej pomocy na fantomach, budowa nietypowych instrumentów muzycznych, warsztaty plastyczne, pobijanie rekordu w ilości napompowanych balonów, kiermasze licytacje i wiele innych atrakcji. Tradycyjnie o godz. 20 puszczone zostanie „światełko do nieba".

Finał WOŚP w Sosnowcu już 28 stycznia na terenie ArcelorMittal Park (ul. gen. Mariusza Zaruskiego 2). Dokładny program wydarzeń znajdziecie tutaj. Sosnowiec ponownie będzie jednym z kilku miast, z których relacje „na żywo” będą transmitowane przez cały dzień w TVN i TVN24.

Kategoria: Wydarzenia