Filmowy poranek z sympatycznymi kociakami

czwartek 25 stycznia 2024
  • Seans poprzedzą konkursy i zabawy (fot. mat. prasowe)
    Seans poprzedzą konkursy i zabawy (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • niedziela 28 stycznia 2024
Niesamowite przygody Lampo, Milady, Pilou i Klopsika najmłodsi będą mogli zobaczyć już niebawem na dużym ekranie. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

28 stycznia w ramach „Filmowych Poranków” w kinie Helios najmłodsi zobaczą włoski serial animowany „44 Koty, cz. 4”. Opowiada on o perypetiach czterech kocich przyjaciół, którzy zakładają zespół muzyczny. Arcykoty koncertują w garażu, a przy tym przeżywają niebywałe przygody. Koty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów. Na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Terry kot strażacki”, „Pilou rusza się ząb”, „Rysik szuka przyjaciół”, „Wielki wyścig na hulajnogach”, „Gra w kocie kolory”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej.

„44 Koty cz.4” obejrzymy 28 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Sosnowcu (ul. Modrzejowska 32b), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia