Podwodne muzyczne widowisko dla dzieci i dorosłych

piątek 26 stycznia 2024
  • Wstęp na seans jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
    Wstęp na seans jest bezpłatny (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 3 lutego 2024
Gdzie: Sosnowiec
Pełna muzyki i śpiewu podwodna przygoda, będąca najnowszą filmową wersją znanej bajki Hansa Christiana Andersena będzie gościć na dużym ekranie w Zagłębiowskiej Mediatece. Wstęp wolny.

„Familijny Pokaz Filmowy” w Zagłębiowskiej Mediatece to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. Tytuł filmu (nie jest reklamowany ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Mediatece, w newsletterze, poprzez kliknięcie „Tytuł filmu” na stronie biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (hasło można uzyskać mailowo: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numerem telefonu 693 266 411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP) lub poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Historia pięknej i odważnej syrenki

3 lutego dzieci i ich opiekunowie zobaczą filmową wersję klasycznej animacji Disneya. Syrenka – najmłodsza i najbardziej niepokorna córka króla mórz i oceanów jest zafascynowana światem ludzi. Ciągle ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów dziewczyna podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą. Od teraz będzie mogła żyć na lądzie, ale cena swobody okaże się bardzo wysoka.

Najbliższy „Familijny Pokaz Filmowy” odbędzie się 3 lutego o godz. 11 w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowu (ul. Kościelna 11). Wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Wstęp wolny. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 29 stycznia 2024

Dla 570 tys. uczniów z woj. śląskiego 29 stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nie trzeba daleko jechać, by ciekawie i aktywnie spędzić czas. Wśród naszych propozycji znajdziecie półkolonie aktorskie, detektywistyczne, kulinarne, ze sztuką, na trampolinach, na lodowisku, na basenie... i wiele więcej. Zobaczcie.

Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!