Teatralne widowisko z Frędzelką i Wiercipiętką

poniedziałek 5 lutego 2024
  • W ramach cyklu „Niedzielne Poranki Teatralne” w Domu Kultury Ząbkowice wystąpi Teatr Trip (fot. mat. organizatora)
    W ramach cyklu „Niedzielne Poranki Teatralne” w Domu Kultury Ząbkowice wystąpi Teatr Trip (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 18 lutego 2024
Las, który zamieszkują skrzaty pokrywa dziwna mgła. Odważna i nieustraszona Wiercipiętka postanawia rozwikłać zagadkę jej pojawiania się. Czy jej się to uda? Małym mieszkańcom lasu z pomocą przybędzie tajemnicza postać i dziecięca publiczność.

Spektakl „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka rozwikłały zagadkę szarej mgły” Teatru Trip będzie można zobaczyć w ramach cyklu „Niedzielne Poranki Teatralne” w Domu Kultury Ząbkowice.

Mgła, która psuje zdrowie i zakrywa błękit nieba

Z niewyjaśnionych przyczyn las, który zamieszkują skrzaty pokrywa dziwna mgła, która nie chce zniknąć. Odważna i nieustraszona Wiercipiętka postanawia rozwikłać zagadkę jej pojawienia się, nie tylko dlatego, iż pożera ją wiercipiętkowska ciekawość, ale przede wszystkim z racji tego, iż jej siostrzyczka Frędzelka zaczyna kichać, pisać oraz podupadać na zdrowiu. Złe samopoczucie zaczyna doskwierać wszystkim mieszkańcom lasu, a kiedy niebo zmienia kolor na szary, skrzaty postanawiają odnaleźć zagubiony błękit nieba. Czeka ich niezwykła przygoda pełna niebezpieczeństw. Na ratunek przybędzie im pewna tajemnicza postać, która wraz z dziećmi zasiadającymi na widowni pomoże rozwikłać zagadkę szarej mgły.

Przedstawienie zobaczycie 18 lutego o godz. 10.30 w Domu Kultury Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej (ul. Chemiczna 2). Bilety w cenie 25 zł można zakupić online. Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia