Skocz z bajtlem do kina na „Priscillę”

poniedziałek 12 lutego 2024
  • Seans skierowany jest do rodziców z niemowlakami (fot. mat. organizatora)
    Seans skierowany jest do rodziców z niemowlakami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 15 lutego 2024
Gdzie: Katowice
To sens dedykowany rodzicom i opiekunom niemowlaków. Razem z dzieckiem mogą wybrać się do kina i nadrobić zaległości filmowe. Podczas projekcji dźwięk będzie przyciszony, a światła stonowane.

Coś dla rodziców, opiekunów, którzy na co dzień zajmują się niemowlakiem. Nie musicie rezygnować z filmów na dużym ekranie. Na seans z cyklu „Skocz z bajtlem do kina” możecie zabrać swoją pociechę. Dzieci przebywają razem z rodzicami na sali kinowej. Dźwięk będzie przyciszony, a światło stonowane. Dostępny jest również przewijak.

15 lutego rodzice mogą zobaczyć prawdziwą, zachwycająco czułą i subtelną historię młodej, zagubionej i niewinnej dziewczyny zakochanej w gwieździe rocka. Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

Film „Priscilla” będziecie mogli zobaczyć 15 lutego o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 21 zł (normalny), 18 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia