Rodzinne warsztaty z teatrem

wtorek 13 lutego 2024
  • Zajęcia są kontynuacją popularnego „Dziecińca teatralnego" (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy)
    Zajęcia są kontynuacją popularnego „Dziecińca teatralnego" (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy)
Kiedy: 
  • niedziela 18 lutego 2024
Gdzie: Tychy
Przekonacie się, że teatr to przestrzeń pełna twórczej dynamiki, miejsce, które się dzieje, a nie stoi. W niedziele popołudnie razem z dziećmi spędzicie twórczo czas, świetnie się bawiąc. Będą działania plastyczne, ruchowe, a także muzyczne. Zerknijcie.

Warsztaty to kontynuacja, realizowanego od trzech lat, w ramach dotacji Narodowego Centrum Kultury, projektu „Dzieciniec teatralny” w Teatrze Małym Tychy. Kolejne odsłony zajęć cieszą się dużą popularnością.

Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne

Warsztaty „Teatr się dzieje” odbywają się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do dzieci, które ukończyły 5. rok życia. Zajęcia poprowadzi zespół edukatorek Teatru Małego. Uczestnicy zobaczą teatr, jako przestrzeń pełną twórczej dynamiki i miejsce, które się dzieje, nie stoi. W programie zajęć znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym czy muzycznym.

Najbliższe warsztaty odbędą się 18 lutego o godz. 12 w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach (pl. Baczyńskiego 2). Bilety w cenie 10 zł można zakupić online. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kategoria: Wydarzenia