Spektakl ze śmiechem i smokami

czwartek 22 lutego 2024
  • "Łapacze smoków" Teatru Lalek Marka Żyły będzie można zobaczyć na scenie DK Chwałowice (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Lalek Marka Żyły)
    "Łapacze smoków" Teatru Lalek Marka Żyły będzie można zobaczyć na scenie DK Chwałowice (fot. archiwum zdjęć FB Teatr Lalek Marka Żyły)
Kiedy: 
  • niedziela 3 marca 2024
Gdzie: Rybnik
Smoka złapać nie jest łatwo. Trzeba go wyśledzić, zwabić i bardzo uważać, żeby samemu nie zostać złapanym! Jeśli lubicie przygody i tajemnicze krainy musicie zobaczyć „Łapaczy smoków” Teatru Lalek Marka Żyły.

„Łapacze smoków” Teatru Lalek Marka Żyły wracają na scenę Domu Kultury Chwałowice w Rybniku. To spektakl, gdzie śmiech miesza się z odwagą, legendy z rzeczywistością, a zupy... nigdy się nie miesza! Dziecięca publiczność wyruszy do krainy zamieszkałej przez fantastyczne stwory. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku od 5 lat.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 3 marca o godz. 11 w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku (ul. 1 Maja 91 B). Bilety w cenie 20 zł lub 16 zł z Rybnicką Kartą Mieszkańca można zakupić online. Informację o spektaklu znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia