Zabawa na dmuchańcach i profilaktyka zdrowotna

czwartek 22 lutego 2024
  • Podczas imprezy dzieciaki będą mogły zaszaleć na dmuchańcach (fot. mat. pexels)
    Podczas imprezy dzieciaki będą mogły zaszaleć na dmuchańcach (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 24 lutego 2024 - niedziela 25 lutego 2024
Gdzie: Mikołów
Festiwal dmuchanców, spotkania z fizjoterapeutą, dietetykiem, pediatrą, warsztaty zdrowego odżywiania, joga dla dzieci, malowanie buziek, laserowy Paintball i wiele innych atrakcji – tak zapowiada się „Dziecięca Fest Frajda”.

„Dziecięca Fest Frajda” to połączenie festiwalu dmuchańców z możliwością przeprowadzenia profilaktycznych badań i konsultacji zdrowotnych. W sobotę odbędą się konsultacje z fizjoterapeutą, położną, dietetykiem, a także spotkania z pediatrą, ortopedą. Najmłodsi spędzą aktywnie czas na ścieżce sensorycznej, zagrają w „Zdrowy rytm Dnia”, poćwiczą angielski czy też wyciszą się na sesji jogi. W niedzielę odbędą się warsztaty zdrowego odżywiania dla dzieci i rodziców, trening rowerowy oraz laserowy Paintball. Festiwal dmuchańców potrwa cały weekend (w godz. 11-19). Dostępne będą dwie strefy: kids dla dzieci do 6. roku życia (lub wzrostu 1,20 m) oraz strefa dla starszych dzieci i młodzieży. Nie zabraknie małego co nieco: kawy, herbaty, popcornu, owoców w czekoladzie, belgijska czekolady na gorąco i świeżo wyciskane soki.

Impreza odbędzie się 24 i 25 lutego w godz. 11-19 na Hali MOSiR w Mikołowie (ul. Bandurskiego 1a). Wstęp jest bezpłatny. Dzieci do 13. roku życia powinny przebywać na terenie obiektu pod opieką rodzica. Organizatorzy proszą, aby wziąć ze sobą obuwie zamienne lub antypoślizgowe skarpetki oraz bidon na wodę lub kubek. Dokładny program wydarzenia znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia