Dwudniowa, świetna zabawa w świecie dziecięcych marzeń z LEGO

piątek 23 lutego 2024
Kiedy: 
  • piątek 1 marca 2024 - sobota 2 marca 2024
Gdzie: Gliwice
1 i 2 marca w gliwickim FORUM na miłośników najsłynniejszych klocków na świecie będzie czekać nie lada niespodzianka. W tych dniach na scenie zagości najnowsza kolekcja duńskiej marki LEGO, która tym razem zaprosi do świata dziecięcych marzeń.

Impreza odbędzie się w piątek i sobotę (1-2 marca). Dzieci, w towarzystwie dorosłych, będą mogły wtedy odkrywać nieograniczoną moc kreatywności snów z LEGO DREAMZzz. Poznają przygody szkolnych przyjaciół, którzy uczą się wykorzystywać wyobraźnię w podróży do Świata Snów i wezmą udział w walce z Królem Koszmarów.

Kilka stref tematycznych, konkursy i nagrody

Dzieci do lat 13 będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, dla nieco starszych budowniczych przewidziano strefę swobodnego budowania, gdzie będą mogli bez żadnych ograniczeń tworzyć niezwykłe budowle. Nowo powstałe prace zostaną zaprezentowane na ekranach wieży multimedialnej wraz z fragmentami serialu LEGO DREAMZzz. Z kolei na najmłodszych odwiedzających czekać będzie strefa LEGO DUPLO.

Świat snów i supermocy dziecięcej wyobraźni z LEGO czeka na dzieci od 1 do 2 marca w godz. 11-19 w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach (ul. Lipowa 1).

Kategoria: Wydarzenia