Dzielne zwierzaki wplątane w kosmiczną awanturę

poniedziałek 26 lutego 2024
Kiedy: 
  • sobota 2 marca 2024
Gdzie: Sosnowiec
Przygody przesympatycznych wiejskich zwierzaczków będziecie mogli zobaczyć na dużym ekranie, w ramach „Familijnych Pokazów Filmowych”. To bezpłatna propozycja na sobotnie przedpołudnie.

Już 2 marca w Zagłębiowskiej Mediatece dzieci i ich opiekunowie zobaczą międzyplanetarną aferę z udziałem zwierząt. Seans odbędzie się w ramach „Familijnych Pokazów Filmowych”. To cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse z filmami fabularnymi, animowanymi dla widzów w każdym wieku.

Gdzie można sprawdzić tytuł filmu?

Tytuły filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej. Można je sprawdzić na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, poprzez zeskanowanie kodu QR na plakacie lub kliknięcie w napis „Tytuł Filmu” na stronie Biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (można go uzyskać pod adresem kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numerem telefonu 693266411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP).

Kosmita i zwierzaki z fermy

Podczas najbliższego seansu dzieci zobaczą międzyplanetarną aferę. Na farmie pojawia się przybysz nie z tego świata, któremu po piętach depcze złowroga organizacja. Zgrana ferajna składająca się z krów, kur, koni, królików i innych zagrodowych zwierzątek, postanawia pomóc sympatycznemu kosmicie wrócić do swojego domu.

Seans odbędzie się 2 marca o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp bezpłatny. Wejście będzie możliwe pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia