Śpiew, tańce połamańce i magiczne sztuczki z zespołem Spoko Loko

środa 28 lutego 2024
  • Spoko Loko podczas występu łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami (fot. mat. organizatora)
    Spoko Loko podczas występu łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 22 marca 2024
Gdzie: Bytom
Wyjątkowy koncert pełen śpiewu, tańca, radości i pozytywnej energii. Czeka na Was magiczna podróż przez świat dźwięków i rytmów z zespołem Spoko Loko. Interaktywny show już wkrótce.

Spoko Loko to popularny zespół dla dzieci, który zdobył serca najmłodszej publiczności swoimi zabawnymi i wesołymi piosenkami (m.in. „Ciała Kształt”, „Tańce Połamańce”). Ich klipy na YouTubie cieszą się ogromna popularnością i osiągają milionowe wyświetlenia. 22 marca zespół będzie gościć w Bytomskim Centrum Kultury.

Interaktywny koncert dla dzieci

Spoko Loko podczas występu łączy świetną muzykę z interaktywnymi elementami, zachęcającymi do śpiewania i tańczenia. Podczas show dzieci będą miały okazję poznać na żywo członków zespołu, którzy poprowadzą je w magiczną podróż przez świat dźwięków i rytmów. Razem z zespołem zaśpiewają „A Ram Sam Sam”, „Ciu, Ciu Ła”, „Makabunga” i wiele innych piosenek. Nie zabraknie szalonych tańców połamańców, magicznych sztuczek i występu tajemniczego kotka.

Koncert Spoko Loko odbędzie się 22 marca o godz. 17 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Ceny biletów uzależnione są od miejsca: 40 zł, 45 zł – ulgowy, 45 zł, 55 zł – normalny można zakupić  na www.kupbilecik.pl. Dzieci do 2 lat mają wstęp bezpłatny (dziecko na kolanach rodziców). Informację o koncercie znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia