„Którędy do Yellowstone” - wspaniała podróżnicza przygoda

wtorek 5 marca 2024
  • Spektakl to adaptacja zabawnej, barwnej lektury szkolnej „Którędy do Yellowstone” (fot. mat. organizatora)
    Spektakl to adaptacja zabawnej, barwnej lektury szkolnej „Którędy do Yellowstone” (fot. mat. organizatora)
  • Razem z bohaterami dzieci wyruszą w podróż przez 7 niezwykłych parków narodowych (fot. mat. organizatora)
    Razem z bohaterami dzieci wyruszą w podróż przez 7 niezwykłych parków narodowych (fot. mat. organizatora)
  • Nie zabraknie wyjątkowych piosenek i pięknej scenografii (fot. mat. organizatora)
    Nie zabraknie wyjątkowych piosenek i pięknej scenografii (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 kwietnia 2024
Gdzie: Bytom
On jest nieśmiały, ona przebojowa. On ogromy i ciężki, ona mała i zwinna. Żubr Kuba i wiewiórka Ula – para przyjaciół z Puszczy Białowieskiej zabiorą Was w podróż tropami dzikiej przyrody.

Teatr Gry i Ludzie będzie gościł w Bytomskim Centrum Kultury z adaptacją zabawnej, barwnej lektury szkolnej „Którędy do Yellowstone”. To spektakl pełen niespodziewanych zwrotów akcji, wyjątkowych piosenek i ciekawostek ze świata przyrody. Przedstawienie skierowane jest do dzieci od 4. roku życia.

Tajemniczy list z Ameryki

Żubr Kuba i wiewiórka Ula to przyjaciele z Puszczy Białowieskiej. Pewnego dnia otrzymują tajemniczy list z Ameryki i postanawiają wyruszyć w wielką podróż tropami dzikiej przyrody. Prowadzi ich ona przez siedem niezwykłych parków narodowych: od Yellowstone, przez amazońską puszczę, chiński las bambusowy, afrykańską pustynię, lodowatą Grenlandię po Park Narodowy Komodo. W każdym z tych miejsc spotkają miejscowe zwierzęta, poznają ich zwyczaje i środowisko, przeżyją wiele przygód i dowiedzą się mnóstwa ciekawostek m.in. jak boli ugryzienie mrówki pocisk, czy panda mała to mała panda oraz gdzie podziała się Kiri.

Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na te i inne pytania, wybierzcie się w roztańczoną i rozśpiewaną dziką podróż z bohaterami „Którędy do Yellowstone”. Spektakl będzie można zobaczyć 13 kwietnia o godz. 16 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie od 15 zł do 35 zł można zakupić online. Informację o przedstawieniu znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy