Przygoda w bibliotece z eksperymentami, warsztatami i nocowaniem

czwartek 7 marca 2024
  • Całonocna zabawa skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat (fot. mat. organizatora)
    Całonocna zabawa skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 22 marca 2024 - sobota 23 marca 2024
Weź udział w „Nocy z Andersenem”. To impreza dla dzieci z eksperymentami przygotowanymi przez Bajkę Pana Kleksa, warsztatami, urodzinowym poczęstunkiem i nocowaniem pomiędzy bibliotecznymi regałami.

„Noc z Andersenem” to międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji, organizując w tym samym czasie całonocne imprezy dla dzieci. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej wydarzenie odbędzie się już po raz kolejny. Całonocna zabawa skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

„Podróże Pana Andersena”

To tytuł tegorocznej edycji. Dzieci mogą liczyć na moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W programie znajdą m.in. eksperymenty z Bajką Pana Kleksa, warsztaty tematyczne i urodzinowe słodkości Pana Andersena. Do tego nocowanie pomiędzy bibliotecznymi regałami. To będzie niezapomniana przygoda. Biletem wstępu na wydarzenie jest własnoręcznie narysowana kartka urodzinowa dla pana Andersena.

Impreza odbędzie się z 22 na 23 marca. Start godz. 18 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) oraz strzemieszyckiej Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93) w Dąbrowie Górniczej. Obowiązują zapisy, które rozpoczną się 8 marca od godz. 8 – Biblioteka Główna tel. 326390301 i od godz. 12 w Filii nr 8 tel. 322622064. Przy zapisywaniu dziecka należy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy. Potrzebna będzie też zgoda rodziców/opiekunów na udział w imprezie w wybranej placówce, dostarczona do dnia 15 marca. Zgody można pobrać tutaj. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia