„Kung Fu Panda 4” premierowo w Multikinie

piątek 8 marca 2024
  • Premiera nowych przygód PO Smoczego Wojownika już 8 marca w Multikinie (fot. mat. organizatora)
    Premiera nowych przygód PO Smoczego Wojownika już 8 marca w Multikinie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 8 marca 2024 - niedziela 10 marca 2024
Nowe przygody Smoczego Wojownika czyli odważnej pandy możecie oglądać na dużym ekranie już od 8 marca. W Multikinie czekają na Was również seanse przedpremierowe filmu familijnego „Za duży na bajki 2”.

8 marca w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć animację „Kung Fu Panda 4”. Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO - Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby dać sobie już spokój. A dokładniej, ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju.

Przedpremierowo przygody ulubionego gamingowego trio

To nie koniec nowości. Widzowie zobaczą przedpremierowo film familijny „Za duży na bajki 2”. Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Czy mu się to uda, jakie zawirowania w życie wniesie ta sekretna misja? Tego dowiecie się już 9 i 10 marca w Multikinie.

Filmy będziecie mogli obejrzeć w kinach sieci Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia