Detektyw Pozytywka w teatrze

wtorek 7 maja 2024
  • Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku od lat 5 (fot. mat. organizatora)
    Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku od lat 5 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 8 maja 2024 - czwartek 30 maja 2024
Gdzie: Katowice
Z pewnością znacie tę postać! Bohatera książek Grzegorza Kasdepke spotkacie w Teatrze Żelaznym. Spektakl „Detektyw Pozytywka” zabierze dzieci w pełną przygód misję, do rozwiązania będzie mnóstwo zagadek.

Teatr Żelazny przygotował nowość dla najmłodszej publiczności. Spektakl „Detektyw Pozytywka” w reżyserii Grzegorza Eckert stworzony został dla dzieci w wieku od lat 5. Ma elementy edukacyjne i przekazuje ważne wartości, takie jak współpraca, przyjaźń i pozytywne podejście do życia. To spektakl pełen niezapomnianych wrażeń.

Rozwiąż zagadki wspólnie z detektywem Pozytywką

W tej uroczej opowieści, detektyw Pozytywka wyrusza w pełną przygód misję odkrywania pozytywnych tajemnic świata. Wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi, kolorowymi postaciami z krainy uśmiechu, rozwiązuje zagadki, odkrywając, że każdy problem można pokonać, kierując się pozytywnym podejściem.

Interaktywna przygoda i klimatyczna muzyka

Lalki stworzone przez Rafała Budnika są prawdziwymi dziełami sztuki, przyciągając uwagę dzieci swoją finezją i ekspresją. Spektakl angażuje najmłodszych do czynnego udziału, zachęcając do wspólnego rozwiązywania zagadek i uczestnictwa w przygodach detektywa Pozytywki. Z kolei piękna i klimatyczna muzyka wprowadza w nastrój zagadek, a efekty świetlne podkreślają magiczną atmosferę przedstawienia, intensyfikując wrażenia dzieci.

Spektakl możecie zobaczyć od 8 do 29 maja o godz. 9 lub 11, 30 maja o godz. 11, 14 lub 17 w Teatrze Żelaznym w Katowicach (ul. Gliwcka 148 a). Bilety w cenie 40 zł można zakupić online. Dokładny repertuar znajdziecie na stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu