Weź udział ze swoim czworonogiem w wystawie psów nierasowych

środa 20 marca 2024
  • Biorąc udział w wystawie okazujemy wsparcie tyskiemu schronisku (fot. mat. pexels)
    Biorąc udział w wystawie okazujemy wsparcie tyskiemu schronisku (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 23 marca 2024
Gdzie: Tychy
Każdy właściciel czworonoga uważa swojego pupila za najwspanialszego na świecie i tak naprawdę jest. Razem ze swoimi psami możecie wziąć udział w „Otwartej wystawie psów nierasowych”. Każdy uczestnik otrzyma specjalny prezent, pamiątkowy dyplom i medal.

Razem z Miejskim Schroniskiem dla Zwierząt w Tychach, społeczność Tychy 2050 zaprasza właścicieli psiaków do udziału w „Otwartej wystawie psów nierasowych”. Głównym celem wydarzenia jest integracja miłośników zwierząt, wsparcie schroniska. Na wystawie będzie można porozmawiać z przedstawicielami schroniska oraz zaznajomić się z procedurami adopcyjnymi. Jak podkreślają organizatorzy „Jesteśmy przekonani, że wielu uczestników wystawy to będą właśnie psy adoptowane ze schroniska”. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal.

Wystawa odbędzie się 23 marca w godz. 10-14 w Parku Górniczym na osiedlu Anna w Tychach. Wpisowe na wydarzenie w formie wsparcia dla schroniska wynosi 10 zł. Zapisy są obowiązkowe, formularz znajdziecie tutaj. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 512391241.

Kategoria: Wydarzenia