„Gamoliny na pięciolinii” - muzyczna zabawa dla najmłodszych

czwartek 21 marca 2024
  • Zajęcia skierowane są do maluchów w wieku 3-4 lata (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia skierowane są do maluchów w wieku 3-4 lata (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 kwietnia 2024
Gdzie: Bytom
To warsztaty skierowane do małych melomanów, którzy lubią słuchać muzyki, śpiewać, tańczyć i grać na różnorodnych instrumentach perkusyjnych. Poprzez zabawę z bohaterami książki, poznają pierwsze nazwy dźwięków.

Warsztaty muzyczne „Muzykobajki” to zajęcia ogólnorozwojowe, oparte są na autorskiej książce „Gamoliny na pięciolinii”. Zajęcia skierowane są do maluchów w wieku 3-4 lata.

Jakiego koloru są Gamoliny?

Podczas zajęć dzieci wysłuchają bajki granej przy muzyce na żywo. Historię przeżyją śpiewająco, grająco i ruchowo. Dowiedzą się kim są Gamoliny, ile ich jest, jakiego są koloru i dlaczego są tak ważne w muzyce. Poprzez zabawę maluchy poznają pierwsze nazwy dźwięków.

Warsztaty odbędą się 6 kwietnia w godz. 11-11.40 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 35 zł (dziecko plus rodzic) można zakupić online. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą obuwia zamiennego. Informację o zajęciach znajdziecie na stronie Beceku.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy