Kulinarna zabawa tuż przed świętami

poniedziałek 25 marca 2024
  • Dzieci podczas zajęć przygotują tradycyjne potrawy wielkanocne (fot. mat. pexels)
    Dzieci podczas zajęć przygotują tradycyjne potrawy wielkanocne (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • czwartek 28 marca 2024 - piątek 29 marca 2024
Gdzie: Katowice
Nie masz pomysłu co zrobić ze swoją pociechą w trakcie przerwy świątecznej? Mamy dla Was podpowiedź – całodniowe warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen. Dzieciaki upieką minipasztet, mazurki i babki, ozdobią pisanki, a także zagrają w planszówki i wyjdą na spacer.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Tuż przed świętami wielkanocnymi odbędą się całodniowe warsztaty kulinarne. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.

Smaczne przygotowania do świat Wielkanocnych

Dzieci podczas zajęć przygotują tradycyjne potrawy wielkanocne, a także będą świetnie się bawić. Upieką małe paszteciki, babki wielkanocne i mazurki, ozdobią pisanki. W wolnej chwili zagrają w planszówki, wezmą udział w konkursie wiedzy o Wielkanocy, a także o ile pogoda i czas pozwoli zaszaleją na pobliskim placu zabaw.

Przedświąteczne warsztaty odbędą się 28 i 29 marca w godz. 9-16 w Kids' Kitchen Katowice (ul. Żwirki i Wigury 19). Cena za zajęcia wynosi 190 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku

Kategoria: Wydarzenia