Seans dla rodziców z niemowlakiem

wtorek 26 marca 2024
  • Peter Sarsgaard za przejmującą rolę Saula otrzymał aktorską nagrodę festiwalu w Wenecji (fot. mat. organizatora)
    Peter Sarsgaard za przejmującą rolę Saula otrzymał aktorską nagrodę festiwalu w Wenecji (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 28 marca 2024
Gdzie: Katowice
Jesteś rodzicem niemowlaka? Nie masz z kim zostawić dziecka, a masz ochotę wybrać się do kina? Na przeciw potrzebom świeżo upieczonych rodziców, wychodzi kino Światowid. Podczas seansu „Skocz z bajtlem do kina” zobaczycie film „Pamięć”.

Coś dla rodziców, opiekunów, którzy na co dzień zajmują się niemowlakiem. Nie musicie rezygnować z filmów na dużym ekranie. Na seans z cyklu „Skocz z bajtlem do kina” możecie zabrać swoją pociechę. Dzieci przebywają razem z rodzicami na sali kinowej. Dźwięk będzie przyciszony, a światło stonowane. Dostępny jest również przewijak.

Zobacz najnowszy film Michela Franco

28 marca na dużym ekranie będzie można zobaczyć film „Pamięć”, który opowiada o Sylvii. Kobieta jest pracownikiem socjalnym, prowadzi proste i uporządkowane życie - córka, praca, spotkania AA. Sytuacja ulega zmianie, gdy wraca ze zjazdu absolwentów liceum, a jej śladem podąża Saul. Niespodziewane spotkanie będzie miało głęboki wpływ na ich oboje, otwierając drzwi do przeszłości.

Film „Pamięć” będziecie mogli zobaczyć 28 marca o godz. 12 w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Bilety w cenie 21 zł (normalny), 18 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka) dostępne w kasie kina i na filmowa.net. Więcej informacji znajdziecie na stronie kina.

Kategoria: Wydarzenia