Zwariowane przygody szalonego weterynarza i jego przyjaciół

wtorek 26 marca 2024
  • Dzieciaki i ich opiekunowie zobaczą na dużym ekranie film o ekscentrycznym lekarzu weterynarii (fot. mat. organizatora)
    Dzieciaki i ich opiekunowie zobaczą na dużym ekranie film o ekscentrycznym lekarzu weterynarii (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 kwietnia 2024
Gdzie: Sosnowiec
Tym razem w ramach „ Familijnego Pokazu Filmowego” dzieci i ich rodzice wyruszą w pełną przygód podróż na mityczną wyspę. W rolach głównych - zwariowany doktor i jego egzotyczni przyjaciele. Wstęp wolny.

Propozycja na sobotnie przedpołudnie. Dzieciaki i ich opiekunowie zobaczą na dużym ekranie film o ekscentrycznym lekarzu weterynarii, który wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo.

Filmowe hity na dużym ekranie

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Tytuł filmu (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej) można sprawdzić na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece, poprzez newsletter, poprzez zeskanowanie kodu QR na plakacie lub kliknięcie w napis „Tytuł Filmu” na stronie Biblioteki i wpisanie aktualnego hasła dostępu (można go uzyskać pod adresem kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693266411 lub od dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP).

Najbliższy seans odbędzie się 6 kwietnia o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp bezpłatny. Wejście będzie możliwe pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia