Weekendowe poranki z Kicią Kocią

wtorek 9 kwietnia 2024
  • Kicia Kocia zawita ponownie na ekrany w ramach "Poranków" w Multikinie (fot. mat. organizatora)
    Kicia Kocia zawita ponownie na ekrany w ramach "Poranków" w Multikinie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 6 kwietnia 2024 - niedziela 14 kwietnia 2024
Na duży ekran powraca najlepsza przyjaciółka wszystkich maluchów. Razem z Packiem, Adelką i Juliankiem, Kicia Kocia uda się na basen, plażę i piknik. Animację będziecie mogli zobaczyć podczas „Poranków” w Multikinie.

Pierwszy film z serii, „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, stał się olbrzymim hitem. W półtora miesiąca od premiery osiągnął zdumiewającą frekwencję – ponad 250 tys. widzów. W kwietniu na ekranach Multikina w ramach „Poranków” przypomniana zostanie druga część perypetii rezolutnej kotki „Kicia Kocia na pikniku”.

Świetna zabawa, wakacje i niesamowite odkrycia

Kicia Kocia razem z przyjaciółmi uda się na basen, plażę i oczywiście – piknik. Bohaterka pozna również nowego kolegę podczas gry w piłkę, zdobędzie cenną lekcję w trakcie zabawy w sklep i odwiedzi wujka na wsi. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, nowych wyzwań i niesamowitych odkryć dla najmłodszych widzów. - W „Kici Koci na pikniku" będzie można przeżyć radosne momenty i odkryć na nowo uroki miejsc odwiedzanych nie tylko w czasie wakacji. Animacja zachęca najmłodszych do aktywności. Pokazuje, jak przełamywać własne ograniczenia, po to, by wspólnie budować świat, w którym każdy czuje się bezpiecznie – opowiada reżyser Marta Stróżycka.

Pokazy „Kicia Kocia na pikniku” już 6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino. Na Śląsku film będziecie mogli obejrzeć w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  Bilety można nabyć w kasie kin sieci Multikino, online oraz przez aplikację mobilną. Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia