Zabierz w kwietniu dzieci do kina

piątek 5 kwietnia 2024
  • W kwietniu nie zabraknie premier filmów, animacji dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
    W kwietniu nie zabraknie premier filmów, animacji dla całej rodziny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 1 kwietnia 2024 - wtorek 30 kwietnia 2024
Filmowe zaległości możecie nadrobić w Multikinie. Razem z pociechami na dużym ekranie zobaczycie „Kung Fu Panda 4” oraz premiery: „Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”, „Film dla kosmitów” czy też „Kicia Kocia w przedszkolu”.

W kwietniu w kinach sieci Multikino widzowie znajdą wiele produkcji familijnych, które są świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu. W repertuarze nadal gości „Kung Fu Panda 4”. Nie zabraknie również nowości.

Szkoła ze zwierzakami mówiącymi ludzkim głosem

Już 5 kwietnia do repertuaru dołączy film familijny „Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka”. Szkoła, w której dzieciom towarzyszą magiczne, mówiące ludzkim głosem zwierzęta, obchodzi 250. urodziny. Taką rocznicę wypada uczcić specjalnym przedstawieniem. Sympatycznej Idzie towarzyszy lis Rabbat, zaś jej koledze Benniemu – żółwica Henrietta. Oprócz nich w klasie pojawiają się inne zwierzęta: pomocny kameleon i nieco niesforny pingwin. Jednak organizacja spektaklu wcale nie jest taka prosta, a do tego szkolne patio wygląda jak szwajcarski ser z wieloma dziurami.

Powrót do analogowego życia

Druga familijna propozycja to „Film dla kosmitów”. Główny bohater - czternastoletni Jeremi jest Youtuberem, a jego ojciec – pracownik agencji kosmicznej obiecuje pokazać mu w wakacje start prawdziwej rakiety. W ostatniej chwili plany ulegają zmianie. Zamiast tego Jeremi zostaje wysłany do swojego dziadka, który mieszka na wsi. Żeby odciągnąć chłopca od internetu, ojciec przygotowuje dla niego specjalne zadanie. Pewnego poranka Jeremi dostaje tajemniczą przesyłkę, w której znajduje się robot przekazujący mu zadania do wykonania. Chłopiec musi przygotować filmowy list do kosmitów, który pomoże uratować świat. Jeremi stopniowo zaczyna nawiązywać przyjaźnie z lokalnymi dziećmi, które pomogą mu zrealizować film.

Nowe przygody Kici Koci

Natomiast 26 kwietnia na wielkie ekrany powróci uwielbiana przez najmłodszych rezolutna kotka w animacji „Kicia Kocia w przedszkolu”. Główna bohaterka po raz czwarty zaprasza do kin na seanse pełne humoru, emocji oraz codziennych przygód. Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem dzieci spędzą z nimi dzień w przedszkolu, zobaczą, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Na Śląsku filmy będziecie mogli obejrzeć w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach City Point (Al. Jana Pawła II), Tychach Gemini Park (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).  

Kategoria: Wydarzenia