„Makaronowe Love” podczas kulinarnych warsztatów

poniedziałek 8 kwietnia 2024
  • Młodsi uczestnicy zajęć przygotują samodzielnie makaron (fot. mat. Kids Kitchen Katowice)
    Młodsi uczestnicy zajęć przygotują samodzielnie makaron (fot. mat. Kids Kitchen Katowice)
Kiedy: 
  • sobota 13 kwietnia 2024
Gdzie: Katowice
Najmłodsi uczestnicy zajęć w kuchni Kids' Kitchen przygotują samodzielnie makaron. Trochę starsi pozostaną na rodzimym podwórku i ugotują m.in. roladkę drobiową. Oczywiście nie zabraknie deseru. Zapowiada się pyszna zabawa.

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Dzięki temu stają się bardziej świadome swojego smaku i potrzeb. Zajęcia skierowane są do dwóch grup wiekowych: 4-6 i 7-12 lat.

Makaronowe gniazdka i puszysty serniczek

Warsztaty „Makaronowe Love” to propozycja dla młodszych uczestników zajęć (w wieku 4-6 lat). Dzieci przygotują makaron, wyczarują z niego gniazdka, które zapieką w aromatycznym sosie pomidorowym. Na deser upieką smakowite ślimaki cynamonowe. Dzieci w wieku 7-12 lat wezmą udział w zajęciach „Cudze chwalicie”. Na talerzu pojawi się kuchnia polska: roladka drobiowa z serem i pieczarkami, maślane puree z ziemniakami, surówka z marchewką, a na deser sernik z czekoladą.

Warsztaty odbędą się 13 kwietnia w godz. 10.30-12.30 „Makaronowe Love” i w godz. 13.30-16 „Cudze chwalicie”. Cena za zajęcia wynosi 130 zł (grupa młodsza) i 140 zł (grupa starsza). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Można zrobić to online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku. Organizatorzy proszą „o przybywanie na zajęcia nie wcześniej niż 10 minut przed ich planowanym rozpoczęciem”.

Kids' Kitchen znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. 

Kategoria: Wydarzenia