Wymień się puzzlami

wtorek 9 kwietnia 2024
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. freepik)
    Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (fot. mat. freepik)
Kiedy: 
  • sobota 20 kwietnia 2024
Gdzie: Chorzów
To wyjątkowe wydarzenie dla fanów układanek. Będzie można wymieniać się, znaleźć nowe wyzwania, a także spotkać innych miłośników puzzli. Jest to doskonała okazja do odświeżenia swojej kolekcji i podarowania używanym puzzlom drugiego życia.

Wymiana puzzli w Centrum Integracji Międzypokoleniowej to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników ich układania. Zasady są proste: uczestnicy przynoszą kompletne i w dobrym stanie zestawy, wymiana odbywa się na zasadzie równości - każdy uczestnik, który przyniósł własne puzzle, będzie mógł wybrać jedne z dostępnych, z zachowaniem równości liczby elementów. Jeżeli puzzle znajdują się w nieoryginalnym pudełku, powinny mieć krótki opis lub nazwę, aby ułatwić innym wybór. Pozostałe zasady wymiany znajdziecie tutaj.

Wymiana puzzli odbędzie się 20 kwietnia w godz.9-13 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie (ul. Dąbrowskiego 7). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie ma konieczności rejestracji. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Wymiana puzzli odbywa się na zasadzie bezgotówkowej - nie sprzedajemy ani nie kupujemy puzzli. 

Kategoria: Wydarzenia