Księżniczki, rycerze i inne cudowne postacie z bajek będą bawić się na balu

wtorek 9 kwietnia 2024
  • Podczas balu nie zabraknie dobrej muzyki, tańców oraz gier i zabaw (fot. mat. organizatora)
    Podczas balu nie zabraknie dobrej muzyki, tańców oraz gier i zabaw (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 23 kwietnia 2024
Bal wiosną? Dlaczego nie. Dzieciaki uwielbiają przebierać się za ulubione postacie z bajek, tańczyć i dobrze się bawić. Impreza odbędzie się w klimatycznych wnętrzach lustrzanej sali z kryształowymi żyrandolami.

Księżniczki, rycerze, smoki, policjanci, motylki i inne cudowne postacie mogą wziąć udział w balu przebierańców - „W świecie bajek i baśni”. Zabawa odbędzie się w klimatycznej sali lustrzanej. Nie zabraknie dobrej muzyki, tańców oraz zabawy.

Bal odbędzie się 23 lutego o godz. 17 w Siemianowickim Centrum Kultury Zameczek (ul. Oświęcimska 1) w Siemianowicach Śląskich. Bilety są w cenie: 10 zł – dzieci, 15 zł – dorośli. Można je zakupić w kasach SCK lub online. Szczegóły imprezy znajdziecie na stronie SCK.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku