Zbuduj drewnianą półkę na książki i kwiaty

poniedziałek 15 kwietnia 2024
  • Uczestnicy będą pracować w litym drewnie (fot. mat. organizatora)
    Uczestnicy będą pracować w litym drewnie (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 18 kwietnia 2024
Gdzie: Bytom
Podczas zajęć z cyklu „Drewniaki Eko-Cudaki” zbudujecie półkę do powieszenia na ścianie. Materiałem, z którego powstanie będzie lite drewno. To coś dla osób, które lubią twórczo spędzać czas razem z dziećmi.

„Drewniaki Eko-Cudaki” to zajęcia dla wszystkich osób, które lubią majsterkować. Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy zbudują półkę do powieszenia na ścianie. Na jej trzech poziomach będzie można poukładać książki, komiksy a może ulubione winyle? Znajdzie się na niej także miejsce na postawienie kwiatów. Uczestnicy będą pracować w litym drewnie i użyją wkrętów. Półkę będzie można wykończyć lakierem, impregnatem lub farbą kredową.

Warsztaty odbędą się 18 maja o godz. 14.30 w Bytomskim Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 40 zł (za każdy zestaw do budowania) można zakupić online. Kupując 1 bilet otrzymujecie 1 zestaw. Można pracować nad nim zespołowo np. dziecko z opiekunem. Szczegóły znajdziecie na stronie Beceku

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku