Wiosna z Żarciowozami w Parku Śląskim

czwartek 18 kwietnia 2024
  • Żarciowozy zaparkują przed Halą Kapelusz (fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski)
    Żarciowozy zaparkują przed Halą Kapelusz (fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski)
Kiedy: 
  • piątek 19 kwietnia 2024 - niedziela 21 kwietnia 2024
Gdzie: Chorzów
Żarciowozy zaserwują kuchnię z całego świata i małe co nieco dla fanów słodkości. Każdego dnia zlotu przygotowano smaczne niespodzianki, a dla dzieci darmowe wejściówki na dmuchańce.

Żarciowozy zaparkują na placu przy Hali Kapelusz w Parku Śląskim. Wśród serwowanych dań znajdą się klasyki, jak amerykańskie burgery, szarpana wieprzowina, belgijskie frytki, kuchnia meksykańska, langosze i kurtosze z Węgier czy też tybetańskie pierożki.

Smaczne niespodzianki i dobra zabawa

Każdego dnia zlotu Żarciowozy przez pierwszą godzinę będą wydawały porcje degustacyjne za darmo oraz bezpłatne wejściówki na jednego dmuchańca dla dzieciaków. Podczas drugiej godziny zlotu oprócz standardowego menu pojawi się oferta specjalna. Każdy z food trucków będzie serwował jedno specjalne danie. To będą nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków. Oferty będą ograniczone.

Zlot Żarciowozów odbędzie się 19-21 kwietnia w Parku Śląskim, plac przy Kapeluszu. W piątek w godz. 15-20, w sobotę w godz. 12-20 i w niedzielę w godz.12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia