Modelarskie cacka na wystawie

czwartek 18 kwietnia 2024
  • Prace mogą wystawiać amatorzy, jak i zrzeszeni modelarze (fot. mat. organizatora)
    Prace mogą wystawiać amatorzy, jak i zrzeszeni modelarze (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 27 kwietnia 2024 - niedziela 28 kwietnia 2024
Gdzie: Rybnik
W imprezie mogą uczestniczyć zarówno modelarze indywidualni, jak i zrzeszeni oraz wszyscy, którzy uwielbiają podziwiać modelarskie cudeńka. Liczba i wiek uczestników jest nieograniczona. To świetna okazja, aby pokazać swoje prace szerszej publiczności.

Ciekawą alternatywą dla gier komputerowych jest sklejanie modeli. Najmłodsi uczą się cierpliwości, precyzji i koncentracji. Przekonują się, że na efekt końcowy składa się ciężka praca na każdym etapie składania modelu. To również zdobywanie wiedzy technicznej i nauka historii.

Wystawa dla małych i dużych

Teraz wszyscy pasjonaci modelarstwa mogą zaprezentować swoje prace szerszej publiczności. Na wystawie modeli redukcyjnych znajdą się prace osób indywidualnych, jak i zrzeszonych modelarzy. Odbędzie się również konkurs dla dzieci i młodzieży. Można zgłaszać i wystawiać modele kartonowe, plastikowe i drewniane samolotów, pojazdów, okrętów, figurki oraz dioramy.

Wystawę będzie można oglądać w dniach 27 i 28 kwietnia w godz. 11-18 w Kopalni Ignacy (ul. Mościckiego 3) w Rybniku. Osoby chcące wystawiać modele mogą zgłaszać się: 25 kwietnia w godz. 8-16, 26 kwietnia w godz. 11-20 (istnieje możliwość zgłoszeniu modelu w trakcie trwania wystawy). Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu: 607195105 lub mailowo: a.grzegorzek@kopalniaignacy.pl. Bilety na wystawę są w cenie 10 zł – normalny, 5 zł – ulgowy. Można też zwiedzić wszystkie atrakcje Kopalni (za wyjątkiem wystawy „Wiek pary”) w cenie: 30 zł – normalny, 15 zł – ulgowy.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku