Kicia Kocia powraca na duże ekrany!

środa 17 kwietnia 2024
  • Seans w kinie Helios to także konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
    Seans w kinie Helios to także konkursy z nagrodami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 20 kwietnia 2024 - niedziela 21 kwietnia 2024
Przygody kotki, znanej z książek Anity Głowińskiej ponownie można zobaczyć w kinie. W Heliosie na małych widzów podczas przedpremierowych pokazów czekają dodatkowe atrakcje. Najmłodsi otrzymają imienne pamiątkowe dyplomy. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół: Packa, Adelkę i Julianka, czekają nowe perypetie. Tym razem dzieci spędzą z nimi dzień w przedszkolu, zobaczą jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Wśród prezentowanych odcinków znajdą się: „Kicia Kocia na placu zabaw”, „Kicia Kocia mówi: nie”, „Kicia Kocia i straszna burza”, „Kicia Kocia majsterkuje”, „Kicia Kocia na rowerze”, „Kicia Kocia w przedszkolu” oraz dodatek interaktywny „Kicia Kocia mówi: Pa, pa!”

Niezapomniany seans dla fanów Kici Koci

Podczas przedpremierowych seansów w kinie Helios nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Seanse poprzedzą quizy i zagadki do rozwiązania, a dla każdego małego widza przygotowano pamiątkowe dyplomy.

„Kicia Kocia w przedszkolu” przedpremierowo obejrzymy 20 i 21 kwietnia o godz. 10 lub 11.15 w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 16,90 zł (na 4 dni i więcej przed seansem), 20,90 zł (3 dni przed seansem), 23,90 zł (2 dni przed seansem), 26,90 zł (1 dzień przed seansem) i 29,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia