Fantastyczne pojazdy i plejada oryginalnych postaci

piątek 19 kwietnia 2024
  •  Widzowie przeniosą się do epoki wiktoriańskiej  (fot. mat. organizatora)
    Widzowie przeniosą się do epoki wiktoriańskiej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 5 maja 2024
Gdzie: Chorzów
W majówkę zapowiada się niezwykła podróż do świata steampunkowej wyobraźni. Zobaczycie m.in. mechaniczną rybę-batyskaf, rower z bulgulatorem oraz trójkołowy bicykl. Towarzyszyć im będą oryginalne postacie wynalazców, odkrywców czy też fotografów.

Widzowie przeniosą się do epoki wiktoriańskiej, gdzie wynalazki budziły ufność i radość. Głównymi atrakcjami będą fantastyczne pojazdy i plejada oryginalnych postaci, w które wcielą się aktorzy Teatru Gry i Ludzie. Parada przejdzie alejkami Parku Śląskiego. Zwieńczeniem będą etiudy interaktywne w wykonaniu Teatru oraz możliwość przejażdżki niezwykłymi pojazdami. W tym dniu nie zabraknie innych atrakcji. Jedną z nich będzie potańcówka na Dużym Kręgu (ok. godz. 17).

Parada odbędzie się 5 maja w Parku Śląskim. Start o godz. 15.30 spod neonu Park Śląski (Duża Łąka obok Kapelusza) w Chorzowie. Trasa będzie prowadzić do Dużego Kręgu Tanecznego (Al. Klonowa). Szczegóły są dostępne na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Największy tematyczny park rozrywki w Polsce - chorzowskie Wesołe Miasteczko (fot. mat. Legendii)

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie pomysłu, jak ją spędzić, skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. piknik w lunaparku, podróż do przeszłości, majówka nad wodą, pod ziemią i na wysokościach. Zobaczcie.

Pomysły na majówkę 2024 - kreatywnie i aktywnie!

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku