Rodzinny piknik i Bieg Konstytucji 3 Maja

wtorek 23 kwietnia 2024
  • Podczas pikniku nie zabraknie atrakcji dla dzieci (fot. mat. organizatora)
    Podczas pikniku nie zabraknie atrakcji dla dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 3 maja 2024
Gdzie: Bytom
Występy artystyczne, warsztaty, animacje, zabawy, gry, balet na trawie, koncerty, wymiana książkowa – tak zapowiada się majówkowy piknik w Parku im. Franciszka Kachla w Bytomiu. Tradycyjnie, jak co roku nie zabraknie biegu.

W Święto Konstytucji 3 Maja można wybrać się na rodzinny piknik w Bytomiu. Najpierw na starcie pojawią się biegacze (godz. 10.45) w ramach Biegu Konstytucji 3 Maja. Od godz. 12 przy Amfiteatrze na wszystkich czekają liczne atrakcje, w tym warsztaty m.in.: plastyczne, literackie, tworzenia przypinek i kotylionów, gry przestrzenne i edukacyjne, ale również strefa zdrowia, stoiska profilaktyczne, balet na trawie, książkowy bazar oraz strefa gastronomiczna. Na scenie wystąpią górnicza orkiestra dęta, mażoretki, dzieci ze Studia Baletowego Opery Śląskiej, trio jazzowe.

Piknik odbędzie się 3 maja w godz. 10.45 – 16.30 przy Amfiteatrze w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie miasta

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Największy tematyczny park rozrywki w Polsce - chorzowskie Wesołe Miasteczko (fot. mat. Legendii)

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie macie pomysłu, jak ją spędzić, skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. piknik w lunaparku, podróż do przeszłości, majówka nad wodą, pod ziemią i na wysokościach. Zobaczcie.

Pomysły na majówkę 2024 - kreatywnie i aktywnie!

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku